Autószerelő álláslehetőség!

Vedd ki Te is a részed a világelső gyártó sikeréből, csatlakozz a nyíregyházi Toyota autószerelő csapatához!

A Toyota hazánk legdinamikusabban fejlődő autómárkája. Vedd ki Te is a részed a világelső gyártó sikeréből, csatlakozz a nyíregyházi Toyota szerelő csapatához! Ha rendelkezel autószerelő gyakorlattal és igényes vagy a munkádra, akkor ne habozz, mert már várjuk jelentkezésed

gépjármű technikus, autószerelő

munkakörbe

ELVÁRÁSOK:

  • szakirányú végzettség
  • B-kategóriás jogosítvány
  • készség az új szakmai ismeretek befogadására
  • igényes, pontos munkavégzés
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS office programok)

AMIT KÍNÁLUNK:

  • teljes munkaidős állás
  • alkalmazotti munkaviszony egy megbízható hátterű vállalatnál
  • kimagasló, teljesítményarányos fizetési rendszer, nettó:150.000 - 220.000 Ft/hó bér (tudás, és munkabírástól függően)
  • Oktatások, tanfolyamok folyamatosan

ELŐNYT JELENTHET:

  • angol nyelvtudás

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Nyíregyháza

MUNKAREND:

  • Hétköznap 8 - 17 óra között, 1 óra ebédidővel. Nincs hétvégi munkavégzés.

ajánlatkérés